Duet: „Z uśmiechem Ci do twarzy” i „Dlaczego warto czytać?!”

Polecam Ci książkę lub książki z dedykacją od autora w prezencie (np. świątecznym, urodzinowym) dla kogoś :) lub… dla siebie – czemu nie :) :) , a dedykacja czyni książkę unikatową:

„Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie” (nowa książka!). Cena w promocji to 30 złotych (okładkowa wynosi 45). Przesyłka na terenie Polski jest bezpłatna. Dodatkowo dedykacja od autora. Pozycja liczy 206 stron. Książka dostarcza ponad 100 inspiracji skłaniających do refleksji, ale zapewni Ci jeszcze więcej uśmiechu! Przedstawiam sensowne sprawy w wesoły sposób. Bo śmiech to zdrowie. A pogoda ducha to nasza osobista moc! Więcej o książce: http://jaceklapinski.pl/z-usmiechem-ci-do-twarzy/

„Dlaczego warto czytać?!” (wydanie trzecie). Cena w promocji to 25 złotych (okładkowa wynosi 40). Przesyłka na terenie Polski jest bezpłatna. Dodatkowo dedykacja od autora. Pozycja liczy 164 strony. Książka jest skierowana głównie do młodzieży, ale każdy znajdzie w niej jakąś ciekawą myśl, bo „warto czytać”. Jednak lektura mówi nie tylko o czytaniu, ale i o rozwoju pasji. Czas to życie, a pasja jest najlepszą zabawą w życiu! To wymaga wysiłku, ale przynosi spełnienie. Nikt nie będzie żałował, iż za mało czasu w swoim życiu spędził przed ekranem. Książka jest na luzie, ale z sensem. Więcej o książce: http://jaceklapinski.pl/dlaczego-warto-czytac/

„Z uśmiechem Ci do twarzy” + „Dlaczego warto czytać?!” = 55 złotych (oszczędzasz 30 zł, bo ceny okładkowe wynoszą 85 złotych).

Zamówienie książki :) dwóch książek :) :)
Warunkiem realizacji zamówienia jest zaksięgowanie wpłaty z odpowiednią kwotą na rachunku bankowym.
Konto. PKO Bank Polski:
74 1020 1332 0000 1602 0905 8563.
Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna – gratis (w ramach zakupu książki, a zamówienie realizowane jest przez Pocztę Polską). Zero dodatkowych kosztów!
Książka lub książki mogą być ze specjalną dedykacją.
A jeśli są dodatkowe wymagania (np. komu ma zostać wypisana dedykacja, inny polski adres realizacji zamówienia), to można kontaktować się poprzez:
formularz kontaktowy (dostępny poniżej)
lub e-mailowo:  jaceklapinski@interia.pl
lub telefonicznie (także smsy):  533 – 116 – 333
lub stronę autorską „Inspirowanie” na FBhttps://www.facebook.com/inspirowanie/
lub na prywatny profil na FBhttps://www.facebook.com/profile.php?id=100007503993900
Można śmiało pisać, gdyż lubię kontakt z Czytelnikami! :) :)

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

z uśmiechem ci do twarzy jacek łapiński dlaczego warto czytać jacek łapiński

jacek łapiński kozienice Jacek łapiński łapy