#Inspiracja 3.21: Obsesja chudości

Przedstawiam Ci fragment książki „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie”. Rozdział 3 „O odchudzaniu”, #Inspiracja 3.21: Obsesja chudości.

Obsesja „chudości” przejawia się tym, że kobieta dostaje pierdolca przez to, że waży kilogram więcej! A kiedy się odchudza, dużo o tym mówi. I wymaga zauważenia nawet jednego zrzuconego kilograma. A mężczyźnie bardziej ciąży jej gadanie niż waga.

Jeśli kobieta chce naprawdę wiedzieć, jaka powinna być jej idealna waga, powinna określić liczbę wymarzonych kilogramów i spokojnie dodać do tej wagi jeszcze kilka kilogramów, na przykład dwa – trzy. Po prostu, drogie panie, określacie mniejszą wagę niż ta, która rzeczywiście podoba się mężczyznom. Kobieta może być szczupła, ale nie chuda. Różne diety cud powodują osłabienie włosów, a mężczyźni zwracają uwagę na zdrowe włosy, podświadomie odczytując to jako oznakę płodności. Zresztą jeśli kobieta chce mieć w przyszłości zdrowe dziecko, nie może być cały czas na ciągłej diecie. Chociaż dieta jest w praktyce często taka: w towarzystwie zjadam sałatkę, a w domu opycham się pączkami.

Podobnie kobietom podobają się umięśnieni mężczyźni, ale nie od sterydów. Mężczyzna może być postawny, lecz w oczach kobiety musi być też sprawny. Niegdyś pewna dama oceniła, że „mężczyzna może być bez ręki, ale nie może być kaleką”. I to kalectwo można rozumieć dwojako.

Jeśli zaś kobieta narzuci dietę swemu mężczyźnie, ten albo będzie podjadał na mieście, albo zaprosi ją na romantyczną kolację.

Żona stoi na wadze i pyta męża:
– Kochanie, wolisz kobietę szczupłą i zrzędliwą czy nieco grubszą i wesołą?
– A ile jeszcze musisz przytyć, żeby być wesołą?!

:) :) Zamówienie książki :) :) – zasady:
Zakup książki „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie” to proces bardzo prosty. Warunkiem realizacji zamówienia jest zaksięgowanie wpłaty na rachunku bankowym.
Konto, PKO Bank Polski
74 1020 1332 0000 1602 0905 8563.
Cena jednostkowa książki to 45 złotych. W ramach promocji proponuję kwotę 35 złotych. :) :)
Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna – gratis (w ramach zakupu książki, a zamówienie realizowane jest przez Pocztę Polską).
Książka może być ze specjalną dedykacją (dla siebie lub dla kogoś). :) :)
A jeśli są dodatkowe wymagania (np. komu ma zostać wypisana dedykacja, inny polski adres realizacji zamówienia), to można dodatkowo kontaktować się poprzez:
formularz kontaktowy (dostępny poniżej)
lub e-mailowo: jaceklapinski@interia.pl
lub telefonicznie (także smsy): 533 116 333
lub stronę autorską „Inspirowanie” na FB: https://www.facebook.com/inspirowanie/
lub na prywatny profil na FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100007503993900
Można śmiało pisać, gdyż lubię kontakt z Czytelnikami :) :)

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Z uśmiechem Ci do twarzy Jacek Łapiński

Pozdrawiam z uśmiechem :) Jacek Łapiński