Kalendarz na 2021 rok

Przedstawiam propozycję zamieszczenia reklamy w kalendarzu na 2021 rok. Proszę o poświęcenie 3 minut i zapoznanie się ze szczegółami oferty – dziękuję!

Kalendarz będzie liczył 80 stron w formacie A5 (czyli zeszytowym, wymiar 16 na 21 centymetrów). Wydrukowany zostanie na białym papierze o grubości 90 gram. Jedna strona kalendarza przewidziana będzie na jeden tydzień. Kalendarz zawiera też kilka dodatkowych stron na notatki. Jest to estetyczna publikacja.

Kalendarz zostanie wydrukowany w określonej liczbie (4000 egzemplarzy) i będzie rozdawany bezpłatnie na terenie funkcjonowania Reklamodawców.

Dodatkowo Reklamodawca otrzyma „swoją” partię kalendarzy dzieloną na poszczególnych Reklamodawców (w tym przypadku: 250, gdyż 4000 / 16). Można ją rozdać swoim stałym lub nowym Klientom. Dzięki takiemu upominkowi Klient ma poczucie, iż otrzymuje coś wartościowego i dzięki temu może oszczędzić 20 złotych na zakupie kalendarza. A Reklamodawca w promocji rozdaje prezenty („niejako” o wartości 5000 złotych).
Podkreślam, że kalendarze będą rozdawane na terenie funkcjonowania Reklamodawców, a więc na zasadzie synergii będą docierały do Mieszkańców (Klientów) danego obszaru.

Zaletą kalendarza jest to, że reklama będzie „żyła” wraz z Klientem przez cały rok, gdyż w kalendarzu zapisuje się najważniejsze spotkania np. wizyty u lekarza, fryzjera itd. Taki kalendarz będzie pod ręką (w szufladzie lub torebce).
W przypadku reklamy na portalu, to przemyka ona w oka mgnieniu. Podobnie gazeta jest tylko przeglądana, gdyż „większa” połowa Polaków nie czyta już gazet.

Na pierwszej stronie w kalendarzu znajdują się życzenia pod którymi można podpisać się (lub postawić pieczątkę firmową).
Na odwrocie okładki znajduje się podziękowanie, iż publikacja powstała dzięki Firmom i Instytucjom.

Koszt reklamy na stronę to:
1000 złotych brutto (813 złotych netto).
Oczywiście na fakturę, więc VAT można sobie odliczyć (w kwocie 186,99 zł).

W przypadku wstępnego zainteresowania reklamą, prześlę kalendarz w wersji PDF do zapoznania się z jego formą. Prześlę również parametry techniczne reklamy.

PS. Jestem autorem książki „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor to lepsze życie”: http://jaceklapinski.pl/z-usmiechem-ci-do-twarzy/ – Można zakupić książki z dedykacją od autora w prezencie (np. swoim pracownikom). Cena książki w promocji to 30 złotych, a cena okładkowa wynosi 45. Wystawiam faktury na zakup książek. Przesyłka na terenie Polski jest bezpłatna. Piszę także teksty reklamowe oraz prowadzę szkolenia zawodowe.

Telefon: 533 – 116 – 333.

Mail: jaceklapinski999@gmail.com

Jacek Łapiński