Opinia biblioteki po spotkaniu z członkami DKK

Miałem zaszczyt spotkać się z członkami Dyskusyjnego Klubu Książki w Cieszanowie. Opinia biblioteki:

„Mieliśmy przyjemność gościć Jacka Łapińskiego na spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki w Cieszanowie i z pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że było to wyjątkowe doświadczenie. Autor ma bardzo przyjazne usposobienie i ogrom wiedzy co sprawia, że chce się go słuchać godzinami. Tyle czasu nie mieliśmy, ale ten który był nam dany pozwolił na zaspokojenie naszej wiedzy na temat pasji, czytania, radości dzielenia się doświadczeniami. To także inspiracja do dalszej pracy nad sobą, a pomoże w tym książka autora „Jak być lepszym” – serdecznie polecamy zarówno lekturę, jak i jej twórcę!
Warto zapraszać na spotkania ludzi z pasją, którzy nie tylko mają coś mądrego do powiedzenia , ale wiedzą jak mówić , aby słowa odcisnęły swoje piętno w pamięci słuchacza. Bo jak twierdzi pan Jacek: „SŁOWA MAJĄ SIŁĘ”. Pozwólmy zatem aby moc była z nami- rozmawiajmy i zapraszajmy na spotkania ciekawych ludzi takich jak pan Jacek”Moderator Dyskusyjnego Klubu Książki Miejskiej Biblioteki Publicznej w Cieszanowie.

Jestem autorem książki o rozwoju osobistym „Jak być lepszym”: http://jaceklapinski.pl/jak-byc-lepszym/ – i książki „Dlaczego warto czytać?!”: http://jaceklapinski.pl/dlaczego-warto-czytac-ksiazka/

Strona autorska „Inspirowanie” na FB – polub ją proszę: https://www.facebook.com/inspirowanie/

Jacek Łapiński