UTW w Redzie: opinie po wykładzie „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor – lepsze życie”

W jeden z czerwcowych dni miałem przyjemność poprowadzić wykład na Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Redzie, który miał miejsce w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Redzie. To miłe usłyszeć od Pani, iż wykład był „ciekawy, inspirujący i brzuch ze śmiechu boli po spotkaniu”. Taki był cel – bo miał to być wesoły wykład o sensownych sprawach. Temat: „Z uśmiechem Ci do twarzy. Dobry humor – lepsze życie”. A przy okazji wykąpałem się w morzu. Dodatkowo przedstawiam anonimowe opinie słuchaczy po wykładzie:

Wykładowca bardzo ciekawie przedstawił pozytywne myślenie o sobie i innych ludziach. Bardzo uśmiechnięty. Wskazał drogę do refleksji nad sobą. Wiele ciekawych myśli z humorem.

Spotkanie z panem to przyjemność. Bardzo realnie przedstawione wartości życia. Świetne umotywowane. Jest pan realnym i pozytywnym człowiekiem, który zaszczepia słuchaczom pozytywizm i humor. Żarty są super.

Bardzo ciekawe spotkanie, pełne wyczerpujących wiadomości dotyczące spraw psychologicznych, życia codziennego. Prowadzone w miłej atmosferze, ciekawie przedstawione w sposób humorystyczny.

No cóż! Mamy jeszcze szansę na rozwój osobisty. Na pasję, cel, aktywność, przyjemności, na spełnienie swoich marzeń! Tan wykład daje do myślenia!

Wykład bardzo ciekawy, uporządkowany, poparty licznymi przykładami z życia i dowcipami. Lubię czytać o takich zagadnieniach i jestem świadoma tych problemów. Ten wykład na nowe je uporządkował.

Bardzo przyjemny wykład z humorem. Ciekawe tematy z zakresu rozwoju osobistego i pozytywnego myślenia.

Najważniejsza jest świadomość człowieka. Życie jest piękna. Zależy wyłącznie od nas samych.

Wykład bardzo ciekawy. Dużo wiedzy z której trzeba czerpać. Mieć swoją pasję i być sobą.

Wykład dał wiele do myślenia nad swoim życiem i cechami charakteru. Wykładowca sympatyczny i pełen humoru.

Wykład ciekawy. Brawa za poczucie humoru.

Wykład mi się podobał ze względów psychologicznych. Na pewno wezmę kilka przykładów do serca. Liczę na następny wykład.

Pozdrawiam z uśmiechem :) – Jacek Łapiński